PROFESJONALNE WIZYTÓWKI

Zapadnij w pamięć swoich klientów

ZAPROJEKTUJEMY I WYDRUKUJEMY

Bardzo ważnym elementem identyfikacji wizualnej jest dobrze i przemyślanie zaprojektowana wizytówka. Powinna ona zawierać po za logo najważniejsze dane firmy wraz z danymi teleadresowymi. Wizytówka powinna być elegancka i wykonana z najlepszych materiałów, ponieważ to właśnie ona w większości pierwszych spotkań z potencjalnymi klientami stanowi element pierwszego wrażenia a jak wiadomo to jest najważniejsze. Projektujemy starannie z przygotowaniem do druku, drukujemy na najlepszym papierze w technice offsetowej oraz cyfrowej.

Projektujemy wizytówki w formacie 90x50cm a także karty podarunkowe w formacie 85×55. Jaki koszt? 99 zł netto / 121,77 zł netto 

Przy zamówieniu projektu LOGO i WIZYTÓWKI, projekt papieru firmowego otrzymasz GRATIS

DRUK OFFSETOWY

(2 stronny, bez folii lub folia błysk) 5-7 dni roboczych

Przykładowe ceny (bestsellery):

500 szt. 2 stronne, folia błysk – 50,00 zł netto + 10 zł wysyłka kurier.
1000 szt. 2 stronne, folia błysk – 79,00 zł netto + 10 zł wysyłka kurier.

Tworzymy także wizytówki ekskluzywne z lakierem UV, złocone, wypukłe, plastikowe i niestandardowe.
Jesteś zainteresowany? Napisz do nas a otrzymasz wycenę!

 


Założyłeś firmę? Potrzebujesz wizytówkę ale przydałoby się jeszcze logo?
Nie ma problemu! Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie identyfikacji wizualnej a projektowanie logo jest naszym konikiem. Zapoznaj się z naszą ofertą!

 

 OFERTA NA LOGO / LOGOTYP

 


Historia wizytówki wg Wikipedii

 

 

Wizytówka pojawiła się w XV w. w Chinach, gdzie również wynaleziono papier. Chiński urzędnik był zobligowany specjalnym dekretem do posiadania wizytówki ze specjalnego papieru czerpanego, która zawierała jedynie imię i nazwisko jej właściciela oraz zajmowane stanowisko. Dużą popularnością cieszyły się wizytówki we Francji w czasach Ludwika XIV. Pierwszą drukowaną wizytówkę znaleziono na terenie Niemiec i pochodzi ona z końca XVIII wieku. W Rosji wizytówki rozpowszechniły się za czasów Katarzyny II. Pod koniec wieku XIX zaczęły cieszyć się popularnością wizytówki reklamowe.

Przykładowe prace

JESTEŚ ZAINTERESOWANY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

 Zadaj pytanie

Wypełnij poniższy formularz