STRONY WWW

PROJEKTOWANIE I TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH DLA FIRM

POKAŻ SIĘ W SIECI

Każda firma chcąca się liczyć w dzisiejszych czasach na rynku powinna posiadać własną, dobrze zaprojektowaną oraz przystosowaną do panujących standardów stronę internetowąStrona www firmy powinna przekazać klientowi najważniejsze informacje w czytelny i jasny sposób nie zależnie od urządzenia na jakim jest wyświetlana.

 ZOBACZ REALIZACJE

Zarządzanie treścią strony CMS

Doczekaliśmy takich czasów i narzędzi, gdzie każdy posiadacz strony nie musi być informatykiem by zarządzać swoją witryną. Systemy zarządzania treścią jak implementowany przez nas WordPress są rozbudowanym a zarazem czytelnym i przyjaznym narzędziem do osobistej obsługi strony firmowej. Dzięki niemu możesz samodzielnie dodawać zdjęcia, filmy, teksty, aktualizować wszelkie treści a także powiększać swoją stronę o nowe zakładki i segmenty. Dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych wtyczek (zarówno darmowych jak i płatnych) masz nieograniczone możliwości rozbudowy i rozwoju strony wg własnego uznania. Jest to niezwykle wygodne zastosowanie w momencie gdy chcemy jak najszybciej dodać aktualności bądź nowe pozycje w galerii czy podstronie.

RESPONSYWNOŚĆ

Czyli bądź zawsze widoczny na wszystkich urządzeniach

W dobie telefonii komórkowej, coraz większemu dostępowi mobilnemu do informacji, posiadanie strony responsywnej stało się wymogiem. Większość z nas korzystając ze smartfonów nie raz w biegu szukała pilnych, ważnych mniej lub bardziej informacji. Niestety wiele stron do dziś nie jest dostosowanych do wyświetlania na komórkach czy tabletach co przekłada się na trudności w nawigacji i wyszukiwaniu odpowiednich treści przez konsumentów. Wszystkie nasze projekty stron są dostosowane pod tym względem wymagań technicznych dzisiejszego internetu- dzięki temu nie będziesz musiał się martwić, że klient wchodząc na Twoją stronę na urządzeniu mobilnym nie uzyska oczekiwanych informacji.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

 Zadaj pytanie

Wypełnij poniższy formularz