INDYWIDUALNY WYGLĄD
STRONY WWW
Sklepy Internetowe
Aplikacje iOS i Android

Kompeksowe wdrożenie, 100% zadowolenia

STRONY WWW

Postaw na własną stronę internetową! Działasz w branży budowlanej? Edukacji? A może prowadzisz własny salon kosmetyczny? Otwórz się na internet i nowych klientów! Przygotujemy dla Ciebie stronę internetową, która spełni oczekiwania Twoje jak i Twoich klientów.

Potrzebujesz strony z szalonymi efektami czy może stawiasz na prostotę? Dla naszych grafików nie stanowi to problemu. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt w 100% stworzony tylko dla Ciebie, dzięki czemu masz pewność, że Twoja konkurencja nie będzie posługiwać się stroną internetową praktycznie taką samą jak Twoja!

Czy tak naprawdę potrzebujesz strony internetowej?

PO CO MI STRONA?

Odpowiedzią jest odpowiedź na inaczej brzmiące pytanie... Czy Twój potencjalny klient może szukać Ciebie w internecie? Jeśli odpowiedź brzmi tak, oznacza to, że nie mając strony WWW, ten potencjalny klient zamiast do Ciebie, trafi do Twojej konkurencji, która lepiej prowadzi swój marketing internetowy.

Mam konto na Facebooku i traktuję FanPage jako moją stronę do kontaktu z klientami. Czy potrzebuję tak naprawdę prawdziwej strony WWW?

Kontakt z klientem za pomocą Social Mediów jest bardzo ważny, jednak zastanów się - w jakim miejscu Ty szukasz firmy, którą jesteś zainteresowany? Na Facebooku? Numerem jeden poszukiwań jest Google, a mając tylko FanPage - tam Ciebie nikt nie odnajdzie. Strona WWW spełnia zupełnie inną rolę niż FanPage - na stronie to Ty decydujesz w jaki sposób i jaką treść chcesz przekazać swojemu klientowi, tak by ten, zdecydował się właśnie na twoje usługi.

Nie zwlekaj dłużej i nie trać klientów! Oprócz strony internetowej prowadzimy szereg usług marketingowych dzięki, którym to Ty będziesz numerem 1 na swoim rynku!

Z nami naprawdę możesz więcej

CO OTRZYMASZ ZAMAWIAJĄC STRONĘ?

Indywidualny projekt

Każda strona projektowana jest od podstaw wg ustaleń z Tobą i dopasowana do Twoich oczekiwań. To na tym etapie, pracujemy nad koncepcją witryny tym jak ona powinna wyglądać, by spełniała swoją reolę i przyciągała Twoich klientów.

CMS, który możesz wybrać

CMS to system zarządzania treścią, dzięki któremu, Ty później, bez żadnej specjalistycznej wiedzy, będziesz mógł edytować lub dodawać nowe własne teksty czy zdjęcia. U nas możesz wybrać: Wordpress lub OctoberCMS - możemy stworzyć również autorski CMS dla CIebie.

Kalendarze? Galerie? Dodatki?

Jeśli chcesz stworzymy dla Ciebie np. system rezerwacji wizyt, lub też uruchomimy galerię zdjeć Twoich prac. To co znajdzie się na Twojej stronie zależy tylko i wyłącznie od Twoich potrzeb, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Zrobimy to czego potrzebujesz.

Hosting, Domena, SSL?

Kompleksowo zapewnimy Tobie usługi hostingowe oraz utrzymanie Domen. Ponadto, każdy projekt jest realizowany w sposób taki, by certyfikaty SSL działały na nich bezproblemowo bez potrzeby dodatkowych modyfikacji! Jeśli chcesz zapewnimy Tobie również darmowy SSL.

Szybko i przyjaźnie dla SEO

Nie chcesz wydawać ogromnych pieniędzy na pozycjonowanie i być wysoko na liście wyszukiwania w Google? A czy wiesz, że podstawą tego jest prawidłowo zbudowana strona? Wszystkie projekty realizowane są wg wymagań i standardów dyktowanych właśnie przez Google.

Profesjonalnie!

Działamy szybko i na czas! Gdy omawiamy szczegóły projektu z Tobą nie patrzymy na zegarek - gdy pracujemy dla Ciebie - zegarek trzymamy w ręku, aby dotrzymać słowa i zrealizować Twój projekt zgodnie z umówionym terminem. Chcemy być Twoim solidnym partnerem.

Nie zwlekaj, zacznijmy pracować już dziś!

Jak przebiega współpraca?

Jak przebiega współpraca?

1

Napisz do nas lub zadzwoń!

Zacznijmy od kontaktu, w którym to przedstawisz czego od nas oczekujesz, a my następny przedstawimy Tobie naszą ofertę i to co możemy dla Ciebie wykonać.
Formularz kontaktowy
2

Ach, te formlaności...

Abyś upewnić Ciebie w naszym profesjonaliźmie, jeśli zdecydujesz się na nasze usługi podpiszemy umowę określającą zakres prac, cen oraz termin realizacji strony WWW.
3

Projekt i Akceptacja

Graficy przygotuję dla Ciebie propozycję wyglądu. Na jej podstawie zgłosisz nam swoje uwagi bądź też zaakceptujesz projekt bez dodatkowych uwag. Na tym etapie będziemy prowadzić narady o tym, jakie rozwiązania przyniosą dla Ciebie najlepszy efekt.
4

Czas na programistów...

Programiści na podstawie zaprojektowanego wyglądu, wprowadzą Twój projekt do sieci jako pełnoprawnę aplikację WEB.
5

Zakończenie prac

Na koniec przenosimy projekt na docelowy serwer i uruchamiamy pod Twoją nazwą. Nastepuje rozliczenie - na podstawie FAKTURY VAT i podpisanej umowy.

NASZE REALIZACJE

Wdrożonych setki Stron WWW i dziesiątki sklepów internetowych! Oto niektóre z naszych projektów! Do wszystkich podchodzimy indywiudalnie, tak, by spełnić oczekiwania Twoje i przede wszystkim Twoich klientów!

Wypełnij poniższy formularz