JAK ZAMÓWIĆ LOGO?
Jeśli zdecydowałeś się zamówić u nas logo dla swojej firmy to wybrałeś bardzo dobrze ?

Skontaktuj się z nami drogą e-mail biuro@creativeid.pl, przez formularz kontaktowy bądź przez Livechat na stronie.

W wiadomości umieść informację jakimi projektami jesteś zainteresowany oraz dane które mają się znaleźć w umowie i fakturze VAT.

Niezwłocznie wyślemy umowę do podpisania razem formularzem który należy wypełnić przed rozpoczęciem prac (można wysłać już uzupełniony- plik poniżej)
Pamiętaj aby uzupełnić formularz jak najbardziej szczegółowo co znacznie przyspieszy proces projektowania logo.

 

Gdy odeślesz do nas wypełniony formularz z danymi firmowymi następuje podpisanie umowy która
ostatecznie będzie umową o przeniesienie autorskich praw majątkowych do wybranego logo.  Otrzymasz też proformę do przedpłaty pełnej kwoty zamówienia. W przypadku gdy nie zdecydujesz się na żadną z przedstawionych przez nas propozycje (masz możliwość wprowadzenia poprawek do wybranego projektu) zwracamy Ci pieniądze.

Od teraz rozpoczynamy pracę.

Usiądź wygodnie i zajmij się swoimi sprawami- teraz czas na naszą prace ? Wstępne projekty logo otrzymasz od nas w ciągu  3 dni roboczych!
Po ich otrzymaniu będziesz miał czas na analizę, wprowadzenie poprawek i dopieszczenie.

W taki sposób otrzymasz od nas propozycje logo w ilości 3 szt. Istnieje możliwość większej ilości propozycji, w takim przypadki należy o tym fakcie poinformować przed podpisaniem umowy. Każda dodatkowa propozycja to koszt 129,00 zł netto.

 

Po ostatecznym wyborze, pełnej akceptacji, przekazujemy
Tobie wszystkie pliki logo w wersjach rastrowych (bitmapy), wektorowych (dla programów CorelDraw i Adobe Illustrator) a także podglądowy PDF.

 

 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wypełnij poniższy formularz