Identyfikacja wizualna firm

Projektowanie i tworzenie stron internetowych dla firm

POKAŻ SIĘ W SIECIKażda firma chcąca się liczyć w dzisiejszych czasach na rynku powinna posiadać własną, dobrze zaprojektowaną oraz przystosowaną do panujących standardów stronę internetową. Strona www firmy powinna przekazać klientowi najważniejsze informacje w czytelny i jasny sposób nie zależnie od urządzenia na jakim jest wyświetlana.

 

 

Zarządzanie treścią strony CMS

 

Doczekaliśmy takich czasów i narzędzi, gdzie każdy posiadacz strony nie musi być informatykiem by zarządzać swoją witryną. Systemy zarządzania treścią jak implementowany przez nas WordPress są rozbudowanym a zarazem czytelnym i przyjaznym narzędziem do osobistej obsługi strony firmowej. Dzięki niemu możesz samodzielnie dodawać zdjęcia, filmy, teksty, aktualizować wszelkie treści a także powiększać swoją stronę o nowe zakładki i segmenty. Dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych wtyczek (zarówno darmowych jak i płatnych) masz nieograniczone możliwości rozbudowy i rozwoju strony wg własnego uznania. Jest to niezwykle wygodne zastosowanie w momencie gdy chcemy jak najszybciej dodać aktualności bądź nowe pozycje w galerii czy podstronie.

 

Responsywność, czyli bądź zawsze widoczny

 

W dobie telefonii komórkowej, coraz większemu dostępowi mobilnemu do informacji, posiadanie strony responsywnej stało się wymogiem. Większość z nas korzystając ze smartfonów nie raz w biegu szukała pilnych, ważnych mniej lub bardziej informacji. Niestety wiele stron do dziś nie jest dostosowanych do wyświetlania na komórkach czy tabletach co przekłada się na trudności w nawigacji i wyszukiwaniu odpowiednich treści przez konsumentów. Wszystkie nasze projekty stron są dostosowane pod tym względem wymagań technicznych dzisiejszego internetu- dzięki temu nie będziesz musiał się martwić, że klient wchodząc na Twoją stronę na urządzeniu mobilnym nie uzyska oczekiwanych informacji.

 

 

OFERTA BUDŻETOWA

 

 

 

 

PRZYKŁAD:

 

 

http://forgecustoms.pl/

 

 

 

OFERTA PREMIUM

 

 

 

 

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

 

Strona internetowa

Strona internetowa

Projekt strony internetowej

Strona internetowa

JESTEŚ ZAINTERESOWANY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

 Zadaj pytanie

Wypełnij poniższy formularz